Domácí turnaj 6.10. - mladší žáci

07.10.2013 12:05

Na turnaji jsme se sešli v počtu 10 hráčů, takže jsme měli dokonce 2 hráče na střídání. V prvním zápase s Rozkoší jsme ještě asi spali, hráli jsme nedůrazně, špatně kombinovali, přesto jsme šli do vedení až 2:0 (obě branky Štěpán Hornych). Potom jsme ale úplně přenechali taktovku zápasu soupeři, který nás často připoutal k našemu pokutovému území, a je jen zásluhou výborně chytajícího Jardy Rubeše, že pro nás zápas skončil vítězně 2:1, když jsme inkasovali pouze jednou z dorážky. Druhý zápas s Hronovem/Policí n.M. probíhal částečně v podobném duchu, ale bylo už vidět drobné herní zlepšení. Ani my ani soupeř jsme v útoku nebyli příliš nebezpeční, a pokud něco letělo na naši bránu, byl opět připravený pozorný Rubi. Nakonec rozhodly v náš prospěch dva proměněné závary ve vápně soupeře - 2:0 (obě branky Filip Gois). Třetí zápas proti Broumovu jsme začali velice špatně a už po pár minutách jsme prohrávali po našich chybách 0:2. Poté jsme začali hrát zodpovědněji a soupeř se po zbytek prvního poločasu do vážnější šance nedostal. Druhý poločas začal stejně jako skončil ten první, zodpovědně jsme bránili a zkoušeli to na brejky. Bohužel soupeř zase po jedné naší chybě trestal na 0:3. Zde bych ocenil, že ani po třetí brance to kluci nezabalili a nenechali si dát ještě větší příděl, ale naopak po pěkné rychlé útočné akci upravili na konečných 1:3 (branka Jarda Beran). Děkuji všem hráčům, bojovali jste, i když to dnes herně zrovna nešlo, ale z minima jsme vytěžili maximum. Za celý turnaj bych vyzdvihl výkon gólmana Rubiho, jako tým jsme hráli nejlépe proti Broumovu. Za zmínku stojí ještě fakt, že dva hráči roč. nar. 2003 Matěj Hampl a Filip Bohuněk nastoupili i k zápasům za starší přípravku, takže kluci velká pochvala za výdrž.