Starší přípravka - Červený Kostelec

19.10.2013 13:48
ŠPATNÝ ZAČÁTEK PROTI SILNÉMU SOUPEŘI A POTÉ SUPER DVĚ VÝHRY
Velké Poříčí - Dvůr Královén.L. 0-6 ( 0-4 )
Velké Poříčí - Hronov 7-4 ( 4-1 ) branky Rak Ondra, Macek Šimon, Bohuněk Filip 2, Krombholz David , Vyhnálek Matěj, Hampl Matěj
Velké Poříčí - Červený Kostelec 3-0 ( 1-0 ) branky Řehůřek Michal 2, Hampl Matěj

Slunečná a relativně teplá sobota 19.října a předposlení 6. kolo podzimní části a my jsme jeli na turnaj do Červeného Kostelce.
Zápasy nás čekaly tři. Hned na začátek nás čekal soupeř dosud neporažený, soupeř ze Dvora Králové. A protože je toto mužstvo
starší a větší než my, tak jsme se ho lekli hned od začátku.Šest gólů v naší síti je náš nejhorší výsledek, opravdu je škoda, že
jsme neměli více odvahy protivníka trochu potrápit.Minulý zápas proti tomuto soupeři byl zdařilejší.Musíme však uznat jejich
kvalitu, Dvůr je oproti nám velké město.A protože proti nim hrajeme ještě přístí týden znovu, zkusíme je potrápit více.

Po tomto zápasu se Dvorem jsme nastoupili potřetí a naposled nyní na podzim proti klukům z Hronova. Museli jsme se oklepat
z porážky a měli jsme my trenéři obavu. Když jsme však viděli, jak se našim kamarádům z mladších žáků podařilo Hronov porazit,
byli jsme připraveni zkusit to také. A když jsme po sedmi minutách vedli o čtyři branky a předváděli fotbal plný pohybu a přihrávek,
bylo to úplně jiné utkání. Ale zapomínali jsme bránit, všichni jsme chtěli dát góla a hronováci začali snižovat.Ještě, že se nám
podařilo dávat branky také.Bylo to opravdu pěkné utkání, musíme kluky pochválit.Radost z vítězství byla vidět na celém mužstvu,
někteří naši kluci hráli již čtvrté utkání, protože hrají i utkání mladších žáků.

Třetí utkání jsme odehráli proti domácímu Kostelci. Náš tradiční soupeř již od mladší přípravky, kdy naši i jejich kluci spolu
rostou a hrají již několik let, byl na závěr soboty opravdu těžkým soupeřem.Musíme sportovně uznat, že se hrálo na naší půlce
hřiště a měli jsme méně sil, ale byli jsme to my, kdo dal první gól po krásném rychlém protiútoku.Do druhého poločasu jsme tedy
šli s náskokem jednoho gólu a čekalo nás posledních patnáct minut.A bylo to dobré, zlepšili jsme držení míče, kluci našli zbytek
sil, přidali jsme dva góly a na závěr jsme si podruhé zařvali a poděkovali divákům.

Příští týden hrajeme poslední turnaj ve Rtyni,snad nás bude hrát více, bylo by to potřeba.
Těšíme se na Vás kluci na tréninku v úterý a ve čtvrtek, asi na umělce. Trenéři.