1.OFS Trutnov                              3 1 0   15:4    10 b

2.OFS Náchod                                2 1 1    9:9       7 b

3.OFS Jičín                                     2 0 2   15:11     6 b

4.OFS Hradec Králové                  1 2 1  14:11      5 b

5.OFS Rychnov n.K.                      0 0 4    3:21      0 b

Nejlepší hráč U 12 - Kalaš Filip           (OFS Náchod)

OFS Náchod reprezentovali tito hráči: Spišák – Kalaš, Žahourek, Hornych, Martinec, Franc, Šimek, Jirásek, Ťokan

Trenér Dušan Galba, Daniel Franc:

„V prvním utkání jsme v první části zápasu podali velmi dobrý výkon. Nechybělo nasazení a zaujetí pro hru, a tak jsme se dostali do vedení 2:0. To se nám však v posledních minutách vytratilo, a tak jsme toto nadějné vedení ztratili a hradečtí srovnali stav utkání na 2:2.

I v dalším utkání jsme začali velmi dobře. Dostali jsme se rychle do tříbrankového vedení. Každý se koncentroval na svůj výkon, v posledních minutách jsme opět polevili, a tak se Jičínu povedlo snížit na 3:2. V infarktovém jsme dokázali udržet vedení a zaslouženě tak vyhrát.

Proti výběru Rychnova jsme odehráli zřejmě nejlepší utkání celého turnaje. Pracovali jsme s velkým nasazením. Dokázali jsme kombinovat a dostávat se do koncovky. Zápas jsme si užili a získali tak zasloužené tři body.

Utkání sehrané s Trutnovem bychom naopak hodnotili jako nejméně vydařené. Soupeř silově výborně stavěný byl nad naše síly. Nedokázali jsme se vypořádat s důraznou hrou, a tak jsme prohráli.

Celý turnaj bychom zhodnotili jako vydařený. Celkově jsme se umístili na krásném druhém místě a s herním projevem, který jsme předvedli, se nemáme za co stydět. Nejlepším hráčem v kategorii U12 byl vyhlášen Filip Kalaš, tímto Filipovi a celému výběru gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci okresu Náchod. Výrazně bychom rádi vypíchli i roli, kterou v dnešním turnaji sehrál Ondra Spišák, který nehrál na svém tradičním postu, ale zastoupil brankáře. Hrál výborně a jeho výkon výrazně přispěl k druhému místu na turnaji.“