Starší přípravka - Rtyně v Podkrkonoší

29.10.2013 08:40
POSLEDNÍ PODZIMNÍ KOLO A KLUCI ZASE VYBOJOVALI BODY
 
Velké Poříčí - Úpice/Rtyně 3-0  ( 1-0 ) Hrubý Denis 2, Řehůřek Michal
Velké Poříčí - Dvůr Králové n.L. 0-4 ( 0-2 )
Velké Poříčí - Broumov 1-1 ( 1-1 ) Řehůřek Michal
 
Pěkné počasí a pro fotbal ideální nedělní ráno a nás čekaly poslední tři podzimní zápasy na fotbalovém stadiónu ve Rtyni. Změřili jsme sílu
s Úpicí/Rtyní, Dvorem Králové a Broumovem.
První zápas se nám povedl na výbornou.Brzy jsme šli do vedení, kluci se snažili držet balon na našich kopačkách a když jsme po přestávce přidali další dva krásné góly, tak jsme tento zápas dovedli do vítězného konce. Náš soupeř z Úpice má velmi kvalitní mančaft a zápasy s nimi jsou velmi vyrovnané. Musíme si tři naše výhry s tímto soupeřem považovat.
Druhý zápas a opět kolektiv Dvora Králové. Bojovali jsme, nechali jsme na hřišti spoustu sil a naše porážka  o čtyři góly s tímto kvalitním soupeřem nám byla odměnou. Hrají proti nám starší kluci a ještě starší holky, takže se snažíme s nimi uspět. Třeba se nám to na jaře povede. Musíme naše kluky opravdu pochválit za snahu a bojovnost.
A poslední zápas s Broumovem skončil naší první remízou v soutěži.
Ujali jsme se vedení, měli i další šance, soupeř však také. Oba předchozí zápasy s Broumovem jsme vyhráli, tentokrát nás soupeř ve druhém poločase přehrával. Ale kluci bojovali a tak se nám povedlo neprohrát.
 
Tak nám skončil úspěšný podzim. Myslíme, že můžeme být velmi spokojeni. Teď máme před sebou hlavně trénování , abychom se pečlivě připravili na jaro. Jistě se máme na co těšit.
Všichni kluci odehráli velké množství zápasů, my trenéři bychom rádi poděkovali i rodičům , kteří věnují našemu mužstvu svůj čas a jezdí s námi na zápasy.
 
Trénink je ve čtvrtek 31.10. v  půl čtvrté na umělce.
 
Trenéři Pavel a Erik