SŽ - 21.5. V. Poříčí - Rokytníce v O. h. 2:5 (0:2)

23.05.2017 14:33

Tento zápas opět ukázal co nám chybí oproti ostatním soupeřům - důraz a energie. A že jsme neměli tolik štěstí jako jindy, na body to nestačilo. Začátek byl sice dobrý, kombinovali jsme, ale jen po vápno hostí. Ti nám naopak do poločasu po dvou rychlých výpadech vstřelili dva góly. Do druhé půle jsme vstoupili ještě hůře a po penaltě a dalších dvou chybách svítilo na tabuli hrozivé skore 0:5. Až v posledních deseti minutách jsme zase hráli fotbal, soupeře zatlačili a upravili aspoň na konečných 2:5. Pro udržení třetího místa v tabulce potřebujeme ze čtyř zápasů získat pět bodů. Musíme předvést lepší výkony než dnes, bojovat musí celý tým, ne jen pár jedinců.

Branky: Hornych, Adam

Sestava: Hašpl - Beran, Staněk, Musil, Hampl, Taufman, Řehůřek, Vyhnálek, Zákravský, Adam, Hornych, Rak