Turnaj v Hronově - Mladší žáci

14.10.2013 15:02

V sobotu 12.10. jsme nastoupili k utkáním 5. kola KP u sousedů v Hronově. Hrály se jen dva zápasy, soupeřem byli domácí a Úpice/Rtyně. Bohužel se nás sešlo jen osm, takže jsme neměli ani jednoho hráče na střídání.

První utkání s Hronovem/Policí se mi nehodnotí dobře, protože jsme v něm podali asi nejhorší výkon v dosavadní soutěži. Očekávali jsme otevřený, vyrovnaný zápas, tak jak tomu bylo před týdnem na domácím turnaji. Bohužel jsme byli bez pohybu, pomalí, nedůrazní, nefungovala kombinace, a branku soupeře jsme téměř neohrozili. Ztráceli jsme míč už ve středu hřiště a pokud jsme se dostali na útočnou polovinu, poradila si s námi bez problémů obrana soupeře. Hráči Hronova/Police více bojovali a měli hlad po gólech, proto zaslouženě zvítězili 2:0.

Poté jsem hned nastoupili proti Úpici/Rtyni. Klukům jsme řekli, ať hrají v klidu fotbal, a že proti silnému soupeři můžou jen překvapit. Už při nástupu na hřiště to vypadalo zajímavě, protože díky našemu nízkému věkovému průměru jsme byli o hlavu menší než soupeř což vypadalo trochu komicky. Naštěstí na hřišti se žádná fraška nekonala a kluci makali nadoraz, přestože nemohli střídat, zatímco soupeř měl v záloze druhou čerstvou sedmičku hráčů. Ještě v polovině první půle to bylo po naší pěkné rychlé kombnační akci jen 1:2 z našeho pohledu (branka Matěj Hampl), později se však přece jen projevila únava a konečný výsledek zní 1:6. Herně jsme však nezklamali a kluci mají za předvedený výkon naši pochvalu.

Závěrem, předvedli jsme dva zcela odlišné výkony. Škoda prvního zápasu, kdybychom hráli tak jako v zápase druhém, určitě bychom si nějaký bod odvezli. To si musí hráči vzít k srdci do dalších utkání.

Ved. mužstva S. Hornych, trenéři A. Beran a J. Čermák