ZHT Česká Skalice r.2003

27.01.2014 08:16

Turnaj ročníku 2003 v České Skalici

 
Sestava: Jára Rubeš, Filip Bohuněk, Marek Pelda, Matěj Hampl, Pepa Musil, Adam Pavlíček, Matěj Vyhnálek, Martin Staněk, Denis Hrubý
 
V sobotu 25.1. jsme se zúčastnili Novoročního poháru v České Skalici. Hrálo se systémem každý s každým, zúčastnilo se 8 mužstev, tedy 7 zápasů. 
 
Hned zápas s Rozkoší A se nám nevyvedl, prohráli jsme 0:3,ale kluci takto spolu hráli prvně a zápas nám napověděl kdo na jakém postu by mohl být přínosem.
 
Další dva zápasy s Rozkoší B a s Jiskrou Kocbeře jsme již podali dobrý výkon s výsledky 3:0 a 4:0. Soupeři byli hratelnější, nic jsme nepodcenili, zkusili jsme prostřídat různé varianty, a byli jsme rádi, že se kluci trochu uklidnili a dostali do turnaje.
 
Další dvojzápas (rozpis turnaje nám určil 3x po 5tizápasové pauze dva zápasy s pauzou 1 zápas) se nám opět vyvedl. Zvučný Černilov jsme porazili 3:0 a s velmi těžkým soupeřem Trutnov-dívky jsme remizovali 1:1. Svůj výborný výkon na turnaji stvrdil Adam Pavlíček skvělou osobní obranou na nejlepší střelkyni soupeře, v závěru zápasu si naběhl ke vzdálenější tyči a hlavičkou vyrovnal na konečných 1:1.
 
Poslední dvojzápas s těžkým Opočnem a Broumovem jsme zvládli výsledkově pouze napůl. Opočno bylo nad naše síly(turnaj vyhrálo), brzy jsme prohrávali 0:2, ale zápas jsme odehráli důstojně 0:3. Poslední zápas s Broumovem kluci dřeli i když věděli, že ani vítězství nám nezajistí medaili a můžeme být nejlépe čtvrtí, hráli skvěle. V zápase předvedl další nováček v našem mužstvu Denis Hrubý v turnaji již druhou akci, kdy předložil po průniku nezištně přihrávku před prázdnou branku spoluhráči a i díky tomu jsme zápas vyhráli 2:1. 
 
Doufám že uvidíme více takových situací a Denis ode mě má za to speciální pochvalu! Další nováček Matěj Vyhnálek hrál spíše vzadu a jeho výkon byl také parádní. Další z hokejistů na turnaji Mára Pelda hraje výborně, tak jak ho znám. Připomenu jen jeho nezištnou přihrávku, kdy místo aby kopnul přímý kop do zdi z půlky, posunul chytře míč na volného Adama Pavlíčka, jako kdyby to měli dávno nacvičené, a ten skóroval proti Černilovu na 1:0. Fotbal není jen o tom, kolik kdo dá gólů, ale hlavně o ochotě spolupracovat na vítězství týmu.
Marťas hrál dobře svoji hru vzadu, Pepa výborně narušoval útoky vpředu a  Hamplik si splnil vše vepředu a předvedl i několik dobrých střídání vzadu.Dobrý výkon předvedli i Rubi a Filous. Filip tentokrát  hodně oživil útok a Rubi zase o něco více hrál, připomenu jeho střelu přes celé hříště do břevna.
 
S výkonem na turnaji jsem velmi spokojený,především týmovým přístupem hráčů - jeden za všechny, všichni za jednoho. Získaných 13bodů je skvělý výsledek, jen tak dál a těším se na další turnaj.
J.Rubeš.

Výsledky

RSCM Rozkoš A – TJ Velké Poříčí     3 : 0

RSCM Rozkoš B – TJ Velké Poříčí     0 : 3  (Hampl 2x,Bohuněk)

TJ Jiskra Kocbeře – TJ Velké Poříčí   0 : 4 ( Hampl,Pavlíček,Bohuněk 2x)

TJ Velké Poříčí – FK Černilov 3 : 0 (Pavlíček,Hampl,Pelda)

TJ Velké Poříčí – MFK Trutnov (dívky)  1 : 1 (Pavlíček)

TJ Spartak Opočno – TJ Velké Poříčí  3 : 0

TJ Slovan  Broumov – TJ Velké Poříčí  1 : 2  (Hrubý,Musil)

 

Celkové pořadí

1.Opočno

2.RSCM Rozkoš  A

3.MFK Trutnov dívky

4.TJ Velké Poříčí

5.TJ Slovan Broumov

6.FK Černilov

7.RSCM Rozkoš B

8.TJ Jiskra Kocbeře