ZLATÉ MEDAILE DO VELKÉHO POŘÍČí!!!!!

05.01.2014 00:00

Zlatá medaile do Poříče !!!

Sestava::Jára Rubi Rubeš,Martin Staněk,Filip Bohuněk,Matěj Hampl,Míša Řehůřek,Honza Řehůřek,Pepíno Musil

V neděli 5.1.2014 jsme se zúčastnili halového turnaje ročníků 2003 o pohár města Hronov. Tajně jsme doufali v medaili, ale nakonec jsme po fantastickém kolektivním výkonu turnaj vyhráli.

4 zápasy v základní skupině.       Broumov - Velké Poříčí 3 : 2 (Hampl 2x)

                                                 RSCM Rozkoš - Velké Poříčí 0 : 3 (Hampl,Musil,Bohuněk)

                                                 Police nad Metují - Velké Poříčí 1 : 1 (Musil)

                                                 Hronov -  Velké Poříčí  3 : 1 (Hampl)

Kluci sehráli 4 zápasy systémem každý s každým. Poté 4 týmy postoupily do semifinále. Následovalo finále a 3 týmy hrály miniskupinu o 3.místo. Byl to nezvyklý systém, ale pořadatele bych za toto velmi pochválil, protože si kluci hodně zahráli.

Od první chvíle jsme se soustředili hlavně na defenzivní činnost, ale postupně jsme se rozehráli a kluci předváděli i velmi zdařilé kombinace. Nebáli jsme se hrát i dozadu s brankářem, nejvíce ze všech týmů. Kluci skvěle plnili pokyny a hráli s chutí po celý turnaj. Měli jsme pouze 6 hráčů do pole. Nikdo z nich nic nevypustil, nikoho jsem za celý turnaj neviděl, že by se třeba jen jednou nevrátil na svou pozici. Z prvních 4 zápasů jsme si přinesli 4 body a připravili jsme se na semifinálový souboj s Hronovem...

 

semifinále:Velké poříčí - Hronov 3 : 0 (Hampl,Musil,Řehůřek)

Soupeře jsme od první chvíle zatlačili a brzy jsme i vstřelili uklidňující gól. Jelikož jsme s tímto soupeřem v základní skupině prohráli 3:1, museli jsme být neustále pozorní. Přežili jsme ojedinělou tutovku soupeře a v závěru jsme přidali další 2 góly. Vyhráli jsme zaslouženě a čekalo nás finále, což nám znělo jako sen...

 

finále:Velké Poříčí - Broumov 1 : 0 (Musil)

Ve finále jsme byli o něco šťastnějším mužstvem. Úvodní rozehru jsme přetavili v obrovskou šanci hned v 8 vteřině. Byla z toho jen tyč a bylo to nadlouho vše, co jsme dopředu předvedli. Avšak skvěle jsme bránili výborné hráče Broumova. I my jsme přežili tyč a to hned dvakrát. Poté však přišla naše chvíle, z protiútoku jsme udeřili..1:0! Zbytek zápasu jsme odehráli skvěle dozadu a krásný úspěch byl na světě. Největší pohár a zlaté medaile se stěhují do Velkého Poříčí.

Závěrem chci pochválit všechny kluky. Míšu Řehůřka, který vstřelil v semifinále uklidňující gól na 3:0. Honzu Řehůřka, který skvěle ve finále zablokoval 2 hráče najednou a přihrál na vítězný gól. Martina Staňka, který většinu zápasů hlídal soupeřovy největší střelce, Filous Bohuněk skvěle organizoval obranu a rval se jak lev o každý balón. Matěj Hampl skvěle připravoval pro ostatní šance, Pepa Musil skvěle zakončoval a makal úžasně po celý turnaj. Rubi nejen dobře chytal, ale i kombinoval. Všem hráčům patří dík za výtečné reprezentování TJ Velké Poříčí. Turnaj jsme si opravdu užili.

Souběžně s fotbalovým turnajem probíhal i turnaj ve stolním fotbálku. I ten vyhrálo TJ Velké Poříčí...:)...

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhodnocen Pepa Musil. Hrál opravdu skvěle. Gratulujeme!

Jarda Rubeš.

celkové umístění:      1.Velké Poříčí

                               2.Broumov

                               3.Hronov

                               4.RSCM Rozkoš

                               5.Police nad Metují